Biz Kimiz?

Firmamız “GENZOO TARIM ve HAYVANCILIK SAN.TİC.LTD.ŞTİ.” Canlı Hayvan ve Hayvansal Ürünler ithalatı amaçlı kurulmuş olup, şimdilik öncelikle “Besilik Dana” ithalatını hedefleyerek bu anlamda yüksek verimli, üstün özellikli ve ülkemiz hayvan yetiştiricisinin istek ve önerilerine uygun hayvan teminini gerçekleştirmektedir.

Şirketimiz Tarım ve Orman Bakanlığı’ nın İthalat Yönetmeliğinde belirtilen ülkelerden Besilik Hayvan taleplerinizi temin ederken, yurtdışı firmalarla sizler arasında “Güvenilir Aracılık Hizmeti” sunmaktadır.

Bugün ülkemiz artan nüfusuna karşı, ürettiğimiz hayvan sayısının az oluşu, maliyetlerinin yüksek olması hiç istemesekte, hayvan ve hayvansal ürünler ithalatını bir gereklilik haline getirmiştir.

Bu anlayışla firmamız yaptığı ithalatlarda, Tarım ve Orman Bakanlığı İthalat normlarına uygun olarak hayvanların yurtdışından temininden, yurtiçindeki işletmelere teslimine kadar kendini son derece sorumlu hissetmektedir. İthal ettiğimiz hayvanların üstün özellikli , yüksek verimli, hastalıklardan arındırılmış olmasına özellikle önem vermekteyiz. Memnuniyetiniz bizim memnuniyetimiz, sonuçta kazancınız aslında bizim kazancımızdır.

Geçmişte bizimle aynı işi yaptığını söyleyen firmalarla mutlaka çalıştınız. Biz bu firmaları çok iyi tanıyoruz. Eksiklerini ve nerelerde hatalar yaptıklarını biliyoruz.

Veteriner Hekimlikte 30 yılı aşkın tecrübemiz, sektörde başardığımız güzel işler, bundan sonrada yapacaklarımızın teminatıdır.